SEMINÁŘE A WORKSHOPY

V současné době nejsou připravované žádné semináře.
Kontaktujte mě, pokud máte zájem o workshop na míru.

Již proběhlo

Již proběhlo

Občas se v životě cítíme ztracení, nejsme si jistí, kam jdeme a bolestně to prožíváme. Jindy jsme naopak pohlceni shonem života a skoro mechanicky plníme jednu položku za druhou, bez toho, abychom se více zamýšleli nad tím, proč vlastně.

Prožitkové setkání Moje životní cesta vám umožní ujasnit si, co je pro váš spokojenější život zásadní a jak jednat více v souladu s vašimi hodnotami. Během workshopu budeme mimo jiné používat techniky práce s tělem, imaginaci a arteterapeutické prvky. 

Téma sebepéče je v našich končinách stále poměrně neprobádané, takže se společně zamyslíme nad tím, co všechno sebepéče znamená, ale i neznamená.


Seznámíme vás s oblastmi, ve kterých je možné péči o sebe praktikovat (ve vztazích, v práci aj.) a bude prostor k reflexi, kolik péče věnujeme jednotlivým oblastem. Dostanete od nás i podnětné zamyšlení, jaké důležité drobnosti do sebepéče patří. 

81194117_10218244617980154_5482013045918007296_o

Hovory o sebepéči

Neformální povídání v parku. Poznáte u toho nové lidi, pro které je péče o sebe taky téma. A dost možná i nový kousek vás samotných. K rozproudění hovoru nám pomůžou Karty sebepéče

IMG_4450

Skupinová setkávání

Tematická setkávání zaměřená na sebepéči, emoce, odpočinek, práci s úzkostí a napětím a další.

Pro klienty organizace Baobab z.s.

paico-oficial-HbO9vbXqO0c-unsplash

Základy psychohygieny pro VŠ studenty

Semináře zaměřené na základy správné psychohygieny. Seminář se věnuje jak prevenci, tak zvládání zátěžových situacích. Teoretické poznatky jsou doplněny praktickými ukázkami zvládacích strategií.

Připojte se k vedené relaxaci zamřené na uvolnění těla a práci s dechem. Ideální k oproštění se od věcí, které se děly v průběhu dne, k obnovení energie a zklidnění mysli.

Workshopy na míru

Máte zájem o akci na míru potřebám vašeho týmu? Nebo byste rádi zorganizovali výše nabízené workshopy jen pro vás?

Kontaktujte mě

Kurz na míru si pochvalovali