Má životní cesta

Prožitkové setkání v parku

Občas se v životě cítíme ztracení, nejsme si jistí, kam jdeme a bolestně to prožíváme. Jindy jsme naopak pohlceni shonem života a skoro mechanicky plníme jednu položku za druhou, bez toho, abychom se více zamýšleli nad tím, proč vlastně. V obou případech trpí naše životní spokojenost. Za tu jsme (spolier) zodpovědní jen my sami. 

Prožitkové setkání Má životní cesta vám umožní ujasnit si, co je pro váš spokojenější život zásadní a jak jednat více v souladu s vašimi hodnotami. Během workshopu budeme mimo jiné používat techniky práce s tělem, imaginaci a arte-terapeutické prvky. Setkání se uskuteční v úzkém kruhu (4-8 lidí). Je určené pro všechny, kdo se chtějí zastavit a reflektovat, v jaké části své životní cesty se nacházejí a získat vlastní kompas, podle kterého mohou lépe určit, kudy jít dál.

Organizační okénko:

4. srpna 2022 (18:00 – 20:00)

Praha, park Stromovka*

sraz v 17:45 u vchodu do planetária

300 Kč

*Setkání se bude konat pod širým nebem. Může se stát, že z důvodu nepříznivého počasí může být setkání přesunuto na jiný termín. V takovém případě Vám budu vráceny peníze. Budeme sedět na trávě, doneste si vlastní deku či podložku a přijďte v pohodlném oblečení.